aboutus

FORZATEC CO., LIMITED

FORZATEC CO., LIMITED FORZATEC CO., LIMITED FORZATEC CO., LIMITED FORZATEC CO., LIMITED FORZATEC CO., LIMITED
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: FORZATEC
No. Çalışanları: 101~200
Yıllık satış: 1000000-5000000
Yıl kurulan: 2008
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

FORZATEC 3.2V ile 600V arasında değişen çalışma voltajına sahip, yüksek güç yoğunluğu, uzun kullanım ömrü ve güvenli performans özelliklerine sahip lityum iyon pil üretiminde uzmanlaşmıştır. biçme, güneş enerjisi depolama ve taşınabilir güç vb

FORZATEC ile işbirliğine başladığınızda, ekipmanlardan çok daha fazlasını alıyorsunuz. Ayrıca profesyonel ekibimize ücretsiz erişimin tadını çıkarıyorsunuz.

Geçmiş

FORZATEC, en son yenilenebilir enerji çözümünün iki temel parçası olarak bilinen lityum iyon pil ve fotovoltaik sistem endüstrisinde profesyonel deneyime sahiptir. Dünya çapındaki müşterilere lider sistem sağlayıcısı olmak için gayret gösteriyoruz.

Hizmet

Lityum iyon batarya, bu endüstride profesyonel bilgi ve uzun süreli deneyim gerektiren batarya yönetim sistemi ile iyi koruma sağlayan sofistike bir güç depolama sistemidir. FORZATEC, dünya çapında müşterileri, quanlity ürünleri ve satış sonrası bakım ve garanti konularında gerçekleştirerek memnun edecektir.

Ekibimiz

Yönetimde yer alan tüm çalışanlarımız, tedarik, finans, insan kaynakları, lojistik, üretim, satış ve pazarlama konularında 5 yıllık çalışma tecrübesi ile lisans ve yüksek lisans derecelerine sahiptir.

İletişim bilgileri