products

Yüksek Lümenli Bahçe Güvenliği Güneş Enerjili Taşkın Işık 80W Uzaktan Kumandalı

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: FORZATEC
Sertifika: CE&ROHS
Model numarası: FT-FL-80W
Min sipariş miktarı: 50
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 7 iş gün
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Ay başına 10.000
Detay Bilgi
Ürün Serisi: sel ışık led Güç (W): 80W
Renk sıcaklığı. (K): 3000K / 4000K / 5000K / 6000K IP: IP67
Shell Malzeme: Alüminyum Kapak: Cam
Pil: 12000HA Lamba boyutu: 195 * 230
Solar paneller: 6V15W 350 * 350
Vurgulamak:

hepsi bir arada güneş sokak lambası

,

güneş enerjili led sokak lambaları


Ürün Açıklaması

Yüksek lümen IP67 Su Geçirmez Bahçe Güvenlik Işıklandırmalı 80 W Uzaktan Kumanda Açık Led Güneş Sel Işık

Ürün Açıklaması
Sel LED ışıkları nelerdir:
Projektörler, belirli bölgelere yüksek miktarda yapay aydınlatma sağlamak için tasarlanmış belirli bir aydınlatma türüdür. Arenalar, spor alanları, otoparklar veya arka bahçeler, bahçeler, evler, araba yolları ve daha fazlası gibi küçük alanlar için kullanılabilirler. En yaygın olarak akkor lamba, halojen veya LED ampuller bulunan çeşitli projektör tipleri mevcuttur. Bu sel ışıklarının her biri, farklı durumlar ve alanlar için uygun çeşitli boyutlarda, renklerde ve wattlarda gelir. VLIKE Aydınlatma LED Sel lambaları ve LED Solar sel lambaları, birçok ticari ve özel mülkte aydınlatma çözümleri olarak yaygın şekilde kullanılmaktadır ve dış mekan aydınlatmasında kullanılan en popüler aydınlatma türlerinden biri haline gelmektedir.
LED Solar Taşkın ışıkları nelerdir:
Güneş sel lambaları, güneş enerjisini daha sonra kullanmak üzere toplamak ve depolamak için güneş panellerini kullanan sel lambalarıdır. Güneş ışığı herkes için ücretsiz olduğu için, güneş ışığı sel ışığının en büyük avantajı elektrik tüketimi ve ulaşılabilir elektrik kaynağı bulunmayan alanlarda çalışma kabiliyetidir.
LED güneş sel ışıkları
LED diyotları güneş seli ışıkları için en popüler ampullerdir. LED ampuller nedeniyle, LED sel lambaları daha az enerji kullanır, diğer sel lambalarından daha uzun süre dayanır ve daha ucuzdur. LED ışık verimliliği güneş lambalarına yardımcı olur, çünkü daha az enerji tüketmek sel ışıklarında daha fazla çalışma süresi sağlar.
Hareket dedektörü ile LED güneş sel ışıkları
Hareket dedektörü, güneş ışığına maruz kalan ışığa mükemmel bir katkı sağlar. Daha fazla enerji tasarrufu sağlar ve daha uzun çalışma süresi sağlar. Hareket dedektörü, dedektörün önündeki belirli bir alanda hareket algılandığında ışığı açıp belirtilen süreden sonra kapatarak çalışır. Hareket dedektörü kullanımına sahip LED güneş seli ışıklarının bazı popüler örnekleri bir ev veya garaj ön kapı ışığı, araba yolu ışığı, arka ışık ve diğer yerler için aydınlatma olabilir.

Uygulama:
Güvenlik ışık
Sanat objesi ve Peyzaj aydınlatması
İşaret ve ev numarası aydınlatması
Uzaktan döken ve alan aydınlatması
Arka bahçede gece lambası
Evler için hareketli hareketli aydınlatma

İletişim bilgileri
Steve

Telefon numarası : +8613511662001

Naber : +8613511662001