products

48V100Ah LFP Lityum İyon Pil Off-grid güneş sistemi Elektrikli scooter

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: FORZATEC
Sertifika: CE ROHS
Model numarası: FT-LFP-48-100
Min sipariş miktarı: 200 adet
Ambalaj bilgileri: KARTON VE PALETLER
Teslim süresi: SİPARİŞ VEREN 15 GÜN
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Her ay 100K
Detay Bilgi
Pil tipi: LiFePO4 Nominal voltaj: 51.2V
Nominal kapasitesi: ≥100Ah (Test koşulu @ 0.3C, 25 ° C) Şarj kesme gerilimi: 58.4V
Deşarj kesme gerilimi: 43.2V Kendinden boşaltma: Ayda <% 3
Vurgulamak:

LiFePO4 Lityum Batarya

,

LiFePO4 şarj edilebilir pil


Ürün Açıklaması

48V100Ah Lfp Batarya , hızlı şarj, yüksek enerji yoğunluğu, düşük empedans, ultra yüksek enerji oranı ve enerji depolama verimliliği özelliklerine sahiptir. Daha güvenli, daha kararlı ve daha verimli. Elektriği güç kaynağı olarak kullanan düşük hızlı araçları sürmek için ideal bir güçtür. LFP batarya da denilen lityum demir fosfat batarya bir tür şarj edilebilir bataryadır. LiFePO4 piller, tüketici elektroniğinde bulunan yaygın NMC pillerden biraz daha düşük enerji yoğunluğuna sahiptir, ancak çok daha uzun ömür, daha iyi güç yoğunluğu sunar ve çok daha güvenlidir. LiFePO4 araç kullanımı ve UPS gücünde bir dizi fırsat buluyor.

Günümüzde, birçok uzman LiFePO4 malzeme hazırlama ve tadilatı üzerine kapsamlı çalışmalar yapmış ve teknik olarak önemli bir atılım sağlamıştır. LiFePO4, örneğin uzun bir kullanım ömrüne, emniyet kullanımına, yüksek güç yoğunluğuna, düşük maliyete, yüksek çalışma voltajına ve benzerlerine sahip birçok avantaja sahiptir. Çeşitli mobil iletişim ekipmanlarında, cihazlarında, hibrit elektrikli araçlarda (HEV) ve saf elektrikli araçlarda (EV) yaygın olarak kullanılmaktadır.

Batarya yönetim sistemi batarya uygulamalarında önemlidir ve çalışma koşullarının batarya ömrü ve kullanım ömrü üzerinde doğrudan etkisi olacaktır. Batarya yönetim sistemi, batarya durumunu tespit etmek, bataryanın şarj deşarj işlemini kontrol etmek ve bataryanın SOC değerini değerlendirmektir.

İletişim bilgileri
Steve

Telefon numarası : +8613511662001

Naber : +8613511662001